Zimní Akce - Zděná Bytová jádra od 90 000Kč včetně zařízení.

Zaměření,rozpočet a grafický 3D návrh Zdarma. .

Bytová jádra

Díky dnešní moderní technologii je rekonstrukce byt.jader celkem jednoduchá a rychlá zakázka. Bohužel pro nás kteří v panelovém domě bydlíme jsme fyzicky dosti omezeni místem ale dle našich zkušeností lze i tento problém dosti eliminovat. Většinou všichni výrobci zařízení mají v nabídce velké množství zařizovacích předmětů které jsou do těchto stísněných prostor vyrobené. Rekonstrukce byt.jader trvá většinou podle náročnosti zákazníka od 14 dní výše. Velice důležité je si uvědomit že se nic nemá zbytečně uspěchat jelikož jsou určité technologické postupy které doporučuje výrobce a nedodržením těchto postupů vám může způsobit značné škody a to né většinou v nejbližší době ale až po určitém čase. Další co bychom si měli všichni uvědomit že je v našem zájmu mít pro naší zakázku přiměřený čas abychom nehnali řemeslníky do extrémních výkonů a předešli tím nekvalitně odvedené práci. tímto nemám samozřejmě na mysli stavbu zbytečně protahovat protože i pro firmu je důležité mít zakázku hotovou včas aby se mohla věnovat dalšímu zákazníkovi a nepřišla tím o zakázku. Vše je spojeno vzájemnou dohodou.Jde nám všem snad o kvalitu a ne o kvantitu???

Koupelny ve starší zástavbě.

Rekonstrukce těchto koupelen bývá většinou časově náročnější díky dříve použitým materiálům které již většinou neplní svou funkci. Dutá omítka,vodoinstalace v železe či olovu elektrika v hliníku,zarostlé odpady a další jak rádi říkáme brutality z dob dávno minulých. Ale je jasné že jde vše zachránit a s pečlivostí a dostatkem zkušeností umíme vykouzlit prakticky novou koupelnu k nepoznání a k radosti naší i zákazníka.

Koupelny v novostavbě

Tyto koupelny jsou již většinou naplánové při stavbě domu a jde v nich po většinou jen o design a finnanční stránku zákazníka. Pokud je tato zakázka již předem řádně technicky připravená pod obklad a jsou zde připravené instalace tak bývá provedena za velice krátkou dobu v řádu dní.Dle technické náročnosti.

Otevřeno: Pondělí až Pátek od 9-17hodin Po domluvě i mimo pracovní dobu.
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde