Nabízíme vám kompletní služby při rekonstrukci vašeho bytu i domu.

 • Koupelny

  Provádíme rekonstrukce a stavby koupelen a byt.jader na zakázku tzn.na klíč. Nabízíme veškeré dostupné služby s tímto spojené,v té nejvyšší kvalitě a přitom za přiměřené ceny. 3D grafické návrhy s nejnovějším software který je dnes na trhu k dostání, zaměření,dodávku kompletního zařízení , pomoc a doporučení při jeho výběru. Kompletní dodávku veškerých řemesel,elektroinstalace,vodinstalace, topení,plyn,stavební práce včetně ekologické likvidace odpadů. Náš cíl je aby jste se k nám rádi vraceli.
 • Interiéry stavební práce,podlahy a další

  Dnes již nemusíte volat a domlouvat si řemeslníky a dělat si s tímto nějaké starosti jelikož jsme tady pro vás. Zajistíme vám komplexní řešení vašeho interiéru za nejkratší možnou dobu a ve vysoké kvalitě služeb. Štuky,sádrokartony,obklady a dlažby,pokládky veškerých podlahových krytin včetně příprav,elektro,voda,plyn,topení, malířské práce,truhlářské práce,kompletní stavební práce,revizní zprávy a spousta dalších prací.
 • kuchyně a vestavěné skříně

  Nabídku našich služeb neustále rozšiřujeme dle vašich přání a pro to jsme se rozhodli vám nabídnout i tyto služby. Vyrobíme i další nábytek do vašeho interiéru,vestavěné skříně,nábytek do obývacího i dětského pokoje a to jak z lamina tak z masivu. Zajistíme vám dodávku elektro zařízení za bezkonkuřenční ceny a se zárukou.Ve většině 5 a více let. Beco,Mora,Bosch,Siemens,Ariston a další.
 • Prodej a montáž zboží

  V našem studiu vám nabídneme prodej kompletního zařízení koupelen kuchyně a výrobu nábytku na zakázku. Naše nabídka je velice rozsáhlá. Prodáváme obklady a dlažby a to jak tuzemské tak zahraniční. Baterie umyvadla zrcadla nábytek vany sprch.kouty osvětlení radiátory spotřebiče doplnky do koupelen a kuch.linek Přidte si k nám vybrat ze všech cenových relací. Pro každého máme nabídku.

Zaměření,3D grafický návrh a rozpočet zdarma.

Důvod proč si vybrat právě naší společnost

Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru a spolupracujeme s prověřenými dodavateli. Jsme rodinná společnost se zájmem o tento obor a hlavně nás to samozřejmě baví a neustále se snažíme držet krok a vysokou kvalitu. Nenabízíme falešné slevy ale naprosto průhledné a přiměřené ceny. Neslibujeme nereálné časy rekonstrukcí a dodávek. Dodáváme jen kvalitní a vyzkoušené zboží s vysokou kvalitou zpracování.

Dodávky zboží

V naší nabídce zboží pro vaši koupelnu či kuchyň najdete množství kvalitních zařizovacích předmětů renomovaných výrobců. Nabídneme vám jak zboží standartní za skvělé ceny tak i luxusní a trendy v té nejvyšší kvalitě. Je jen na vašem uvážení a finanční dostupnosti kterým směrem se budete ubírat. Pro každého zákazníka máme řešení a velice rádi vám poradíme s výběrem. I malá zakázka je pro nás důležitá. Jen malý výběr z nabízených společností od kterých vám zboží nabídneme. Koupelna: Jika,Laufen,Gustavberg,Sanitec,Ideal Standart, Euroceramica,Dřevojas,Kermi,Huppe, Nimco, Bemeta, Sapho, Kludi, Grohe, Hans Grohe, Fiore, Novaservis, Ravak, Roltechnik, Gelco, Teiko, Alcaplast, San Plus, Rako, Paradyz, Opoczno, Cersanit, Armonie, Kuchyně: Egger, Kronospan, Blum, Hartman, Trachea, Hefas, Grena, Ariston, Beco,Mora, Bosh, Siemens, Teka, Franke a další.

Vytvoření rozpočtu

Každá zakázka je specifická ale průběh je většinou dosti podobný. První kontakt ať již po telefonu a nebo vaší návštěvou u nás ve studiu si domluvíme schůzku na místě rekonstrukce abychom si mohli vytvořit obrázek o vaší zakázce. Probereme spolu vaší představu a pokusíme se najít společné řešení. Vytvoříme si předběžný výběr zařízení a uspořádání v určité cenové hladině která je pro vás nejpřijatelnější. Tzn.Jak již všichni víme tak veškeré zařízení se dá koupit ve spoustě cenových relacích a abychom vám vytvořili rozpočet tak se musíme od něčeho odrazit. Tudíž si předběžně povíme že třeba bude vana klasická obdélníková plechová v cenové relaci okolo 5 000 kč a tato cena bude vložena do předběžného rozpočtu a bude jen na vás zda si vyberete z nabídky za tuto cenu a nebo zvolíte nakonec jiný typ za jinou cenu a tento rozdíl se promítne do rozpočtu buď směrem dolů či nahoru. tímto způsobem předběžně vyřešíme baterie,umyvadlo,wc,zrcadlo atd. Práce vám samozřejmě spočítáme přesně dle vašich požadavků. Zaměříme si zakázku. Tato schůzka většinou zabere 1 až 2 hodiny vašeho času dle náročnosti rekonstrukce.Většinou vám zašleme druhý den rozpočet a následně vás budeme kontaktovat.

Vyhovuje vám naše nabídka?

Pokud vám bude rozpočet vyhovovat tak přejdeme již k jednání u nás ve studiu.Vytvoříme zdarma 3D grafický návrh.Vybereme konkrétní zařízení,obklady,dlažby,barvy dvířek,korpusů kuchyně dle určité zakázky atd. Domluvíme termín.Podepíšeme smlouvu.

Otevřeno: Pondělí až Pátek od 9-17hodin Po domluvě i mimo pracovní dobu.
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde